Związki

Atrakcje dla gości na weselu

Organizacja wycenę to nie lada wyzwanie. Obecnie bardzo popularne jest to że państwo młodzi zapewniają wiele przeróżnych atrakcji dla swoich gości. Począwszy od fotobudki poprzez drink bar a nawet po pokaz fajerwerków. Atrakcje dla gości wiążą się z dużą kreatywnością państwa młodych oraz ich budżetem które mogą wesele. 

Pomysły na atrakcje

  • fotobudka
  • drink bar
  • sztuczne ognie
  • pokaz fajerwerków
  • pokaz artystyczny
  • słodki stół
  • strefa gier

To tylko niektóre z licznych atrakcji z jakich mogą skorzystać państwo młodzi. 

Fotobudka

Fotobudka jest wszystkim dobrze znana. Akcja dla gości która od lat pojawia się na różnego rodzaju imprezach. Zazwyczaj do tego dołączone są różne śmieszne rekwizyty takie jak wąsy, peruki czy korale. Obecnie jednak coraz większą popularnością cieszy się videobudka 360

Jest to atrakcje dla gości które pozwala na stworzenie niezapomnianych pamiątek zarówno dla państwa młodych jaki waszych gości. Po wykonaniu nagranie swoją panienkę otrzymać w ciągu kilku minut na swój smartfon czy to nie jest fenomenalne? Dodatkowo od razu możesz udostępnić je w swoich social mediach chwaląc się swoim przyjaciołom gdzie właśnie jesteś. 

Drink Bar

To rozwiązanie które również z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Młoda wynająć może przenośny bar który obsługują barmani. Zazwyczaj w pakiecie tym nie ma dostępnego alkoholu, jednak za dodatkową opłatą m ze strony państwa młodych barmani mogą zająć się zakupami.

Jeszcze przed weselem warto jest ustalić jakie drinki mają być zrobione na weselu. Warto aby wybrać kilka najbardziej znanych gdyż bardzo duża liczba przeróżnych drinków sprawi iż koszt będzie bardzo wysoki. Oprócz alkoholu zakupić musisz również soki, owoce czy też jednorazowe akcesoria. 

Sztuczne ognie

Sztuczne ognie to prawdziwy hit ostatniego sezonu. Wiele par młodych decyduje się na to aby o konkretnej godzinie wszyscy goście stanęli w jednym miejscu i odpalili sztuczne ognie. Wszystko po to aby wykonać piękną sesję zdjęciową wraz z gośćmi. 

Iskrzące się sztuczne ognie wyglądają genialnie na zdjęciach. Należy jednak pamiętać aby wykonać taki pokaz dopiero w momencie kiedy na dworze zrobi się ciemno. Warto również pamiętać o wszelkich względu bezpieczeństwa. Pary młode najczęściej wybierają sztuczne ognie na bardzo długim patyku tak aby miały się czas wypalić w bezpieczny sposób i aby można było zrobić kilka ujęć zdjęć. 

Pokaz fajerwerków

Często zdarza się również że para młoda organizuję pokaz fajerwerków. Jednak atrakcje ta jest bardzo droga i wymaga szczególnych zasad bezpieczeństwa. Pokaż ten musi być zabezpieczony przez uprawniony do tego osoby. 

Pokazy te bardzo często są ekscytujące i piękne a dodatkowo sprawiają że nie bo błyszczy 1 000 000 barw. 

Pokaz artystyczny

Coraz częściej zdarza się że para młoda decyduje się na wynajęcie artysty który zorganizuje pokazy artystyczne dla zaproszonych gości. Wynająć można piosenkarza, tancerzy, kabareciarzy bądź inne osoby które bawią naszych gości pięknym występem. 

Ważne jest aby występ ten nie trwał bardzo długo.  Należy pamiętać że jest to wesele na którym goście chcą tańczyć oraz rozmawiać. Pokazy artystyczne mogą przyjmować również formy malowania na piasku, lub malowania portretów pary młodej czy też poszczególnych gości. Z każdym rokiem pary młode stają się coraz bardziej kreatywne wymyślaniu przeróżnych atrakcji dla swoich gości. Warto jednak pamiętać że przede wszystkim liczy się wspólny czas i dobra zabawa. A ty jakie miałaś atrakcje na swoim weselu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.