Jedzenie

Wyjątkowy smak i wygląd tortów na zamówienie

W naszej kulturze tort jest nieodłącznym elementem ważnych uroczystości. Ciasto to podawany jest na urodzinach, chrzcie, Komunii świętej czy też weselu. Osoba która jest najważniejsza tego dnia dmucha znajdująca się na nim świeczkę. Obecnie torty mogą mieć przeróżne kształty oraz piękne dekoracje.

Zaskocz swoich bliskich

Tort na zamówienie to wyjątkowa forma prezentu jaki możesz podarować bliskiej Ci osobie. Twoje dziecko ma urodziny i kocha jakąś bajkę? Twój mąż ma hobby i chcesz, aby jego urodzinowy tort je odzwierciedlał?

To idealna okazja aby spełnić czyjeś marzenie i podarować mu spersonalizowany tort. Obecnie takie torty możesz zamówić wielu cukierniach. Dodatkowo obserwując swoje uroczystości taki tort zaskoczysz wszystkich zaproszonych gości. Będzie to jeden z powodów dzięki którym twoja impreza zostanie zapamiętany na długie lata. 

Smak tortu

Zamawiając tort w cukierni możesz wybrać dowolny smak tortu. Ponadto wybrać możesz również składniki z których tort zostanie wykonany. To niewątpliwie atut gdyż możesz dopasować smak tortu do swoich preferencji. 

Bardzo często cukiernie oferują szeroki wybór smaków kremów, biszkoptów, owoców a także innych dodatków. Obecnie popularne stało się że można skorzystać z degustacji tortów. Najczęściej odbywa się to przed weselem – Para Młoda wybiera wtedy smaki jakie chce mieć w swoim torcie. 

Piękne ozdoby

Tort wykonywany na zamówienie najczęściej wykończony jest pięknymi ozdobami. Dobrać możesz indywidualne wzory i dekoracje. Wszystko zależy tylko od twojej kreatywności i zdolności cukiernika. Bardzo często zdarza się że torty wykonywany na zamówienie to małe dzieła sztuki.

Osoby które tworzą takie torty posiadają olbrzymie zdolności Manualne i artystyczne. Wyczucie estetyki pozwala stworzyć prawdziwe arcydzieła. Tort może być przyozdobione kwiatami, ulubionymi postaciami z bajki czy wymarzonym autem. Najczęściej figurki te wykonane są z lukru. Cukiernice wszystkie zdobienia wykonują własnoręcznie. 

Stworzony specjalnie dla ciebie

Czy wiesz że tort może być personalizowany? Tort stworzony specjalnie dla ciebie zawiera lub może zawierać:

  • Twoje imię
  • Datę twoich urodzin
  • Twój wiek
  • Ozdoby zgodne z twoimi zainteresowaniami
  • Twój ulubiony kolor
  • Twoją podobiznę

Czyż to nie cudowne?

Opakowania

Odbierając tort z cukierni należy go starannie zapakować aby przetrwał transport. Tort należy zabezpieczyć w odpowiedni sposób w tym celu można zaopatrzyć się w dedykowane ku temu kartony. Jednym z nich jest producent opakowań kartonowych

Opakowania te najczęściej kupowane są przez Cukiernia. Specjaliści dobierają odpowiedni rozmiar kartonu do wielkości tortu. Opakowania te są trwałe i pozwalają na bezpieczne przetransportowanie ciasta.

Tort

Jak już dobrze wiemy tort może posiadać wiele różnych połączonych ze sobą smaków. Wszystko zależy od kreatywności osoby wybierające i tort. Najbardziej popularne smaki tortów to połączenie bitej śmietany. owoców takich jak wiśnie czy brzoskwinie oraz czekolada. Spotkać jednak można również torty o smaku zielonej herbaty, awokado czy migdałów. 

Dodatkowo wybierając smak tortu należy pamiętać kto będzie go jadł. Jeżeli wiesz że w twojej najbliższej rodzinie lub u osób które zaprosiłeś na swoje przyjęcie znajdują się osoby z silną alergię lub nietolerancją jakiś składnik możesz wybrać tort bez tego alergenu. Pozwoli ci to na miłą i bezpieczną zabawę w gronie najbliższych którzy poczują się zaopiekowali i zatroszczeni. To mały gest który przyniesie wiele radości bliskim ci osobom. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.